Individuální přístup

Váš dům Vám navrhneme podle individuálních požadavků. Každý jsme jedinečný, máme svůj denní režim a potřeby. Dům by Vám měl vyhovovat ve všech parametrech, a proto Vám jej navrhneme podle jednotlivých přání i s ohledem na Vaše budoucí potřeby. Probereme s Vámi každý požadavek a vybere tu nejvhodnější variantu pro Váš dům i rekonstrukci. Jsme Vaším partnerem po celou dobu výstavby.

Vysoká kvalita provedení

Od návrhu až po vyřízení stavebního povolení zpracovávají lidé s dlouholetými zkušenostmi z projekční i realizační činnosti. Základním kamenem pro dobrou stavbu je statická část, kterou odborně zpracováváme pro každý jednotlivý projekt. Abychom zajistili maximální kvalitu našich služeb, procházíme každoročním školením a snažíme se pro Vás vybírat nejvhodnější pracovní postupy spolu s nejlepším materiálem.

Energeticky úsporný dům

Průkaz energetické náročnosti zpracovaný naší kanceláří. Stavební fyzikou (prostupy tepla a kondenzace vody) se zabýváme již velmi dlouho. Důležité pro úsporu energie jsou detaily stavby. V návaznosti na vypočítané hodnoty navrhujeme optimální řešení pro maximální úsporu energie Vašeho domu. Součástí projektu je i doporučení využití neobnovitelné energie v podobě tepelného čerpadla nebo fotovoltaických panelů.